main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


Доповідачі Конференції УАПКТ-2013


09 грудня 2013 року

Тема доповіді: «Побудова соціальних зв’язків – інструмент підвищення ефективності»
Юрій Урсой
директор ТОВ «Астрея-XXI» (Харків, Україна)

Народився 25.06.1967 у місті Лисичанську. Отримав вищу освіту в Харківському авіаційному інституті ім. Жуковського в 1992 році на факультеті радіотехнічних систем літальних апаратів за спеціальністю конструювання та виготовлення радіоапаратури. В 2008 – 2011 роках навчався за програмою МБА. А в 2011 році захистив диплом Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК (м. Москва). В 2003 році заснував ТОВ «Астрея-ХХІ», яким успішно керує. Компанія «Астрея-ХХІ» є офіційним представником ТМ ASSISTANT на українському ринку електроніки для дому та офісу, що на сьогодні стала одною з найпопулярніших у своєму сегменті та зайняла 4 місце з продажу планшетів в Україні.
Продукція ТМ ASSISTANT – це: планшетні комп'ютери; електронні книги; mp3- та mp4-плеєри; цифрові фоторамки; калькулятори; електронні словники та перекладачі; цифрові метеостанції; багатофункціональні електронні годинники. Місія бренду:
«Ваш успіх - наша турбота».
Юрій Анатолійович - активний громадський діяч: з 2010 року він є членом Спілки підприємців Харківської області; членом Харківського клубу підприємців, членом Європейської Бізнес-Асоціації. З 2012 року - член ради Спілки підприємців Харківської області. Займається благодійністю, опікує дитячі будинки Харкова та області. Розвивається сам та сприяє розвитку своїх співробітників, постійно бере участь у тренінгах та семінарах з продажу, маркетингу, менеджменту, особистісному зростанню.

 

Тема доповіді: «Роль друкованого видання на канцелярському ринку»
Дмитро Морозов
генеральний директор СК «Експрес-Сервіс» (Київ, Україна) 

 

На ринку обслуговування офісів ми з 1996 року. Звісно, канцтовари і папір продавали і до нас. Але «все для офісу з одних рук» в Києві першими сказали і зробили ми.

Також з грудня 2010 року «Експрес-Сервіс» видає журнал «Офісний Експерт» для кінцевих споживачів офісних товарів. Мета журналу: навчити споживачів орієнтуватися на ринку та боротьба з недобросовісною конкуренцією.

Життєве кредо мовою оригіналу: «Если нельзя, но очень хочется, то можно ».

 

 

Тема доповіді: «ACCO Brands: ми задаємо тренди в світі офісних товарів!»
Павло Дубровський 
менеджер зі співробітництва з ключовими клієнтами ACCO Brands (Аулсбері, Великобританія)

Павло народився в Мінську, Республіка Білорусь. Закінчив факультет міжнародних відносин Білоруського Державного Університету. Закінчив магістратуру Варшавського Університету («Центр досліджень в Центральній і Східній Європі»), а також магістратуру Ланкастерського Університету (Великобританія; спеціальність - «Економіка і суспільство»). В даний момент пише докторську дисертацію, присвячену сучасним економічним процесам у Республіці Сербія (Національна Академія Наук, Польща). Представляє компанію «Ассо Брендс», у якій відповідає за співпрацю з ключовими клієнтами у Центральній та Східній Європі. Проживає у м. Варшаві.

 

Тема доповіді: «Внутрішня безпека компанії. Боротьба зі злісними неплатниками в правовому полі»
Вадим Зібров 
директор ТОВ «Компанія «Імпорт-Офіс» (Київ, Україна)

 

Компанія «Імпорт-Офіс» понад 18 років є крупним імпортером та ексклюзивним дистриб’ютором канцелярських товарів і офісної техніки провідних світових брендів: DONAU, UNI, FELLOWES, PANTA PLAST, GRANIT, MILAN, FACTIS, REGAL, BESTAR. Також компанія представляє на ринку України власні торгові марки: BUROMAX, NAVARRO, ZiBi та LANGRES, які пропонують широкий і найрізноманітніший асортимент канцелярських товарів для офісу і школи та подарунків. Зараз компанія є одним із лідерів канцелярського ринку, вона має широку та ефективну мережу дистриб’юції на всій території України.

 

Тема доповіді: «Внутрішня безпека компанії. Боротьба зі злісними неплатниками в правовому полі»
Михайло Іванов
директор ТОВ «Юридична колегія Іванова» (Київ, Україна)

Група компаній IMIKO була заснована в 1999 році і є активним гравцем на ринку юридичних послуг. Ми надаємо послуги в галузі аудиту, юридичні та консультаційні послуги, що сприяють формуванню довіри громадськості і дозволяє збільшити значення компаній для клієнтів та інших зацікавлених сторін.

Наша основна діяльність:
• юридичні консультації з широкого кола питань, пов'язаних з економічною діяльністю клієнта, в тому числі зовнішньоекономічною діяльністю клієнта;
• розробка різних фінансових і правових схем, їх запуск і подальший юридичний супровід, в тому числі процедури аналізу та підготовки документів, що регулюють укладення ділових угод, участь в переговорах клієнта з третіми особами;
• аудит, ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовка та здача податкової звітності, представлення інтересів клієнта в податкових органах України; податкового консультування;
• допомога в отриманні дозволів і ліцензій на здійснення окремих видів підприємницької діяльності;
• правова допомога в заснуванні, реорганізації та ліквідації суб'єктів господарювання різних форм організації (АТ, ТОВ, індивідуальні підприємці);
• консультування та вирішення конфліктів у сфері трудових відносин та охорони праці;
• послуги у сфері авторського права і права на інтелектуальну: консалтинг, аналіз документів, юридичних висновків;
• судовий супровід угод з нерухомістю та землевласністю.

Наші основні клієнти:
Xerox Україна, ВВDО International Group (рекламні послуги), Eaton (електроприлади), Wavin International Group (сантехніка, каналізація), Алекс Стюарт (експедиторські послуги, агентування судна), ZyXEL (зв'язок, доступ в Інтернет-обладнання), Molex (комп'ютерні аксесуари), Геліос (лаки/ фарби), Ficosota (побутова хімія), Редан (легка промисловість), НВК «Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського», підприємство «ВодПолімер», «Імпортсервіс», телекомунікаційна компанія «Фольц», «Нові Комунікації», «Рейтинг Україна», «Інтерпрофіль» та ін.

 

Тема доповіді: «Ключові фактори успіху на ринку – Стратегія та Бізнес-Модель. Еволюція розвитку «Альянсу Регіональних Дистриб’юторів» («АРД»)»
Віталій Балабанов
директор ТОВ «АРД» (Москва, Росія)

АРД – Альянс Регіональних Дистриб’юторів. 

Головною метою роботи «АРД» є об’єднання регіональних канцелярських компаній для досягнення стратегічного розвитку бізнесу та підвищення прибутковості учасників «АРД».

Створення найбільшого в Росії збутового каналу канцелярських та офісних товарів, «АРД», спрямовано на стратегічне партнерство з вендорами та постачальниками. Головна мета цього співробітництва – збільшення обсягу продажів через зростання частки ринку та потенціалу партнерів. Ключовими перевагами «АРД» для учасників проекту є рішення по СТМ, ціновій та закупівельній політиці, асортиментній матриці, логістиці, кращій бізнес-практиці. 

 

Тема доповіді: «Сучасний стан ліцензійного ринку. Застосування ліцензійної моделі бізнесу в канцелярії: цифри та тренди»
Марія Рогожина 

головний редактор інтернет-порталу «Вісник ліцензійного ринку» (www.licensingrussia.ru) (Москва, Росія)

Закінчила Московський державний університет друку за спеціальністю «редактор-видавець». Працює в сфері ділової журналістики більше 10 років, довгий час займала посаду політичного оглядача в «Парламентській газеті». На початку 2011 року приєдналась до команди «Вісника», а в середині цього ж року очолила проект.

Одружена, двоє дітей.

«Вісник ліцензійного ринку» (www.licensingrussia.ru) – це провідний російський інформаційний портал, присвячений ринку ліцензування брендів. Проект реалізується з 2010 року. Кращі світові експерти галузі дають читачам «Вісника» рекомендації у виборі брендів та формуванні  асортименту ліцензійних товарів, на сайті регулярно публікуються дані досліджень ринку, відеорепортажі, новини компаній.

Цільовою аудиторією порталу є всі учасники ліцензійного ринку Росії та СНД, а також іноземні компанії. Це правовласники, ліцензійні агентства, виробники та дистриб’ютори ліцензійних товарів, роздрібні продавці.

Читачам «Вісник» дає можливість сформувати власну думку про ринок ліцензування, підібрати відповідну стратегію розвитку бізнесу. Рекламодавцям сайт дає відмінний майданчик для просування брендів та товарів.


Тема доповіді: «Мерчендайзинг при продажу канцтоварів»
Олександр Ладигін 

керівник департаменту тренінгу ТОВ «Гештальт Консалтинг Груп» (Київ, Україна)

 

Основні напрямки діяльності компанії: тренінги, консалтинг, конференц-сервіс, івенти, синхронний переклад, кейтеринг, поліграфія. Сайт компанії – www.gestalt.com.ua.

Основні теми тренінгів Олександра Ладигіна:
- мерчендайзинг,
- маркетинг,
- техніка продажів,
- переговори,
- менеджмент,
- стратегічне керування та інші.
Досвід роботи тренером з 1992 року, 120 тренінгових днів щороку, досвід викладання у ВНЗ та навчальних центрах. Особистий сайт –
www.ladygin.at.ua.    &amЧитайте також:

Спонсори Конференції УАПКТ-2013, 02.12.2013
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ УАПКТ-2013, 25.11.2013
Заявка учасника Конференції УАПКТ-2013, 25.11.2013
14 Міжнародна Конференція УАПКТ-2013, 27.05.2013
Конференция УАПКТ: сквозь кризис – к новым достижениям! Часть 4, 05.02.2013

Последние новости
Архив новостей


 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1188
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 474
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5