main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


Доповідачі Конференції УАПКТ-2008


06 листопада 2008 року

Тема доповіді: «Категорійний менеджмент: мистецтво заробляти більше»

Андерсон Оуенс

менеджер з аналізу категорій в Європейському регіоні/Близький Схід/Північна Африка

компанія «3М» (Брюссель, Бельгія)

В компанії «3М» працює з 1978 року, 14 з яких провів у США та 16 в Європі. Весь цей час займався розвитком бізнесу офісних товарів. Працював менеджером по роботі з ключовими клієнтами та тренером з продажів в США. Переїхавши до Європи, обійняв посаду транснаціонального менеджера по роботі з ключовими клієнтами, 10 років співпрацював на рівні вищого керівництва з такими монстрами канцелярського ринку як Lyreco, Office Depot, Guilbert, Spicers, Staples, Corporate Express, EOSA, BPGI та Interaction. З 2004 року спеціалізується на впровадженні та керуванні проектами з категорійного менеджменту в Європейському регіоні/Близький Схід/Північна Африка.

Тема доповіді: «Від постачальника-посередника до постачальника-виробника»

Михайло Стаканов, генеральний директор компанії «Папірус Гурт» (Вишневе, Україна)

 

 

Холдинг "Папірус" — група компаній, що спеціалізується на виробництві, імпорті, оптовій та роздрібній торгівлі канцелярськими товарами та рекламно-сувенірною продукцією.
Фабрика канцтоварів "Папірус" — потужний вітчизняний виробник продукції з поліпропілену, що має повний виробничий цикл, та ділових щоденників.
Оптова дистрибуція торгових марок:
Optima (Німеччина): «Висока якість за оптимальними цінами».
Cabinet (Німеччина): серія ділових подарунків ТМ Optima.
Economix (Німеччина):  «Якість вища за ціну».
Kores (Австрія):  товари для офісу – «Професіонал у Вашому офісі».
Schneider (Німеччина): пишуче приладдя - «Пише відмінно». 
SZ.Leqi (Франція): ексклюзивне пишуче приладдя – «Мелодія Парижа».
Rapid (Швеція): степлери, діркопробивачі, скоби.
Мережа крамниць канцтоварів, подарункові магазини "Папірус", замовлення товарів за каталогом, сервіс та доставка товарів для офісу.
Послуги з нанесення зображень: тамподрук, термотиснення (сліпе, фольгою), гравіювання.

Тема доповіді: «Історія розвитку торговельно-закупівельної групи в Польщі на прикладі компанії «Бюро Плюс».

Володимир Лещинськи
директор компанії «Бюро Плюс» (Краків, Польща)

Володимир Лещинськи - один із засновників компанії «Бюро Плюс». Із самого початку існування компанії (1999) Володимир є головою наглядової ради «Бюро Плюс». Компанія реалізує канцелярські товари та товари для офісу. На території Польщі «Бюро Плюс» має 23 дистрибуційних та логістичних центрів, де працює 1000 високо кваліфікованих працівників, загальна площа офісів та магазинів складає 20000 кв.м., має 200 автофургонів для доставки замовлень.
Компанія має 300 торговельних представників, які залучають нових клієнтів та контролюють служби роботи з покупцями. 
«Бюро Плюс» має 35000 клієнтів, які можуть вибирати продукцію із стандартного каталогу, в якому розміщено інформацію про 5000 продуктів. Повна пропозиція включає 15000 продуктів. Перший каталог вийшов у квітні 2000 року, мав тираж 60000 примірників, тираж каталогу 2008 року склав 120000 примірників. Продукція доставляється клієнтам протягом 24 годин по всій території Польщі. Компанія гарантує обслуговування на вищому рівні і пропонує дуже привабливі товари за конкурентноздатними цінами. Починаючи з 23 листопада 2004 року компанія «Бюро Плюс» є членом ЄАП (Європейський Альянс Постачальників Товарів для офісу). ЄАП заснований в 2002 році і є одним з головних дистрибуторів товарів для офісу в Європі.

Тема доповіді: «Психологічні аспекти клієнтської поведінки»

Катерина Пак

генеральний директор компанії «А1», голова правління «АПКОР»

 

 

Катерина Пак є засновником компанії «А1», з вересня 2006 року є головою правління «АПКОР» (АПКОР - «Асоціація Виробників та Постачальників Канцелярських та Офісних товарів Росії»).
Компанія «А1» працює на російському ринку канцелярської продукції з 1996 року, є одним з найбільших постачальників-імпортерів канцелярських товарів та офісного обладнання.
Постачальники компанії «А1» - найкращі європейські виробники, які завжди гарантують абсолютну якість продукції, яку пропонують: DURABLE, NOVUS, ADEL, VIQUEL, GIORGIO FEDON, ROSSI, HEBEL, MAUL, LACO, LERCHE, ROTRING, PAPER MATE, ALCO, MULTIFORM, ROCADA,   EISEN, PAGNA, EDDING, FABER-CASTLE, MASTER-PLAST, SANFORD, та інші.
Клієнти компанії – великі та середні регіональні оптові підприємства, московські оптові фірми, мережі роздрібних магазинів Москви та Московської області, та, звичайно ж, корпоративні клієнти. Методи роботи компанії з клієнтами постійно вдосконалюються. В компанії є відділи, які працюють з московськими, регіональними та корпоративними клієнтами відповідно. 

 

 Тема доповіді: «Огляд тенденцій розвитку канцелярського роздрібу. Формула «Канцтовари+? - нові формати взаємодії зі споживчим ринком»

Костянтин Румянцев

генеральний директор компанії «Лікор» (Сиктивкар, Республіка Комі, Росія)

Андрій Геймбух

генеральний директор компанії «Діловий Стиль» (Нижній Тагіл, Росія)

Компанія «Діловий Стиль» протягом 9 років займає одне лідируючих місць на ринку канцелярських товарів Уральського регіону. Напрямок діяльності компанії: постачання канцелярської продукції, товарів для офісу, сувенірів корпоративним, оптовим, роздрібним клієнтам. В асортименті компанії продукція таких виробників, як Erich Krause, Hatber, Berlingo, Полиграфика, Гамма, Stabilo та інших великих виробників. Компанія є офіційним дистрибутором  Parker, Paper Mate, 3M, Fellowes, Dymo.

 

Компанія «Лікор» була заснована в 1996 році. Компанія є лідером на республіканському ринку канцелярських товарів, офісного та художнього паперу, товарів для творчості та товарів для офісу та школи. Новий напрямок діяльності – ексклюзивні бізнес-сувеніри. Тисячі людей, сотні організацій є клієнтами магазинів та відділів (оптового та корпоративного) компанії «Лікор». Географія продажів постійно розширюється. В Сиктивкарі в Республіці Комі у кожного другого студента, школяра, художника, секретаря, офісного робітника, чиновника, маленької дитини обов’язково є що-небудь, куплене в компанії «Лікор». Штат компанії – 52 чоловіка (продавці магазинів, водії-експедитори, робітники складів, менеджери з закупівель, з продажів, маркетологи, бухгалтери, керівний склад).    

Тема доповіді: «Планування по цілях як один із засобів підвищення ефективності організації»

Юрій Урсой
генеральний директор компанії «Астрея-XXI» (Харків, Україна)

Урсой Юрій Анатолійович народився в м. Лисичанську Луганської обл.. Закінчив Харківський авіаційний інститут, але при цьому продовжує самоосвіту і на даний момент закінчує навчання у Відкритому британському університеті (The Open University Business school) по програмі МВА. В 2003 році створив ТОВ «Астрея-ХХІ», яке на сьогоднішній день є одним з лідерів на ринку електроніки з оптового продажу цифрової техніки – калькуляторів, багатофункціональних годинників, мініметеостанцій, цифрових фоторамок, МР3-, МР4-плеєрів та іншої техніки для дому та офісу. Компанія «Астрея-ХХІ» - ексклюзивний офіційний представник TM ASSISTANT в Україні, Росії, країнах СНД, має широку дилерську мережу в країнах Європи (Болгарія, Румунія, Польща, Німеччина та багатьох інших). Продукція TM ASSISTANT багато разів перемагала на конкурсах, завоювала звання «Продукт року», «Кращий канцелярський продукт», а компанію «Астрея-ХХІ» відмічено дипломом за підтримку та внесок в розвиток шкільної освіти від Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.
TM ASSISTANT – це, перш за все, зручність у різних сферах життя та напрямах діяльності.Читайте також:

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ УАПКТ – 2008, 24.10.2008
Заявка учасника Конференції УАПКТ-2008, 01.10.2008
Спонсори конференції УАПКТ-2008, 01.10.2008
Деталізація спонсорських пакетів, 10.09.2008
Спонсорські пакети Конференції УАПКТ-2008, 10.09.2008

Последние новости
Архив новостей


 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1188
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 474
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5