main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


Познайомтесь з доповідачами Конференції.


10 жовтня 2006 року

 
Тема доповіді: «Університет після Університету, або кому вигідне навчання в організації»

Стамбурський Владислав Васильович.
Директор ТОВ «Компанія "ВІВАТ"

«Компанія «ВІВАТ» входить до групи компаній «VV group». Більше 14-ти років «VV group» займає одне з лідируючих місць на канцелярському ринку України. Напрямок діяльності Компанії "ВІВАТ" – дистрибуція канцелярських товарів для школи та офісу. За час існування «Компанія "ВІВАТ" накопичила унікальний досвід роботи по просуванню на ринку України товарів таких відомих виробників, як BRUNNEN, INOXCROM, KOH-I-NOOR, KUM, CENTROPEN, EDDING, ICO, SAX, TECNODIDATTICA і ін.

Тема доповіді: «TUKID ТА ТУРЕЦЬКА КАНЦЕЛЯРСЬКА ПРОМИСЛОВІСТЬ»

Левент Артан.
віце-президент турецької асоціації TUKID.

TUKID - турецька асоціація, яка заснована в 1985 році в Стамбулі. Це єдина організація, що представляє всіх виробників, імпортерів, експортерів та оптових продавців канцелярського ринку Туреччини. Зараз до складу асоціації входить 410 компаній. Мета асоціації: вивчення та вирішення проблем, що виникають на канцелярському ринку Туреччини; проведення виставок; здійснення підтримки та контактів між членами асоціації; захист прав і інтересів операторів ринку, що входять в асоціацію. Обсяг ринку канцтоварів складає близько одного більйона USD, 20 % виробництва (150 торговельних марок) знаходиться в Стамбулі, Анкарі та Ізмірі.

Тема доповіді: «BOSS – чемпіон канцелярського ринку Великобританії»

КЕЙТ ДЕЙВІС
президент британської федерації BOSS з 1996 року.

Під його керівництвом була створена організація, до складу якої входять більш як 1400 компаній. На протязі 10 років керівництва Кейта Дейвіса федерація значно вдосконалилась. Одним із завдань ВОSS є розвиток промисловості канцелярських товарів Великобританії. BOSS створив номенклатуру канцелярських товарів, яку використовують організації багатьох країн світу, а також електронну базу канцелярської продукції OPDEX.

Тема доповіді: «Успішна робота з постачальниками»

Ігнатьєв Сергій Сергійович
керуючий директор ТОВ «Регент-Офіс».

«Регент-Офіс» – велика компанія-оптовик, що входить у п’ятірку найбільших операторів ринку офісних паперів, працює на ринку вже більше 15 років. Сьогодні має ексклюзивні права на постачання офісних паперів таких торговельних марок, як ZOOM і Tecnis, папера для повнокольорового друку 4 СС, кольорового папера Flying Colors и Flying Canvas. В асортименті компанії нараховується більше 2500 позицій офісної та канцелярської продукції від ведучих європейських, азіатських і вітчизняних виробників. У 2006 році «Регент-Офіс» уперше заявив про себе як про виробника власної торговельної марки, пропонуючи якісну нову для ринку економічну лінійку товарів Nota: білий і кольоровий папір В і C класів, фотопапір для струминних принтерів, конверти та етикетки.

Тема доповіді: «Партнер-XXI» - найбільша закупівельна група в Польщі. Шлях від звичайного покупця до сучасної торговельної організації»

Павло Ястржебський
Президент компанії „Партнер XXI”.

„Партнер-XXI” – найбільша закупівельна група в Польщі. Організація об’єднує 18 гілок і має 650 працівників, включаючи 180 торговельних представників. Працює з найбільшими виробниками та імпортерами, пропонує продукцію вищої якості, займається сервісним обслуговуванням офісів. „Партнер-XXI” працює за девізом: ”Ми досягли багато, але наша мета – досягати більше і більше”.Читайте також:

"Майстер-клас під час проведення VIІ Межнародної Конференції УАПКТ", 22.10.2006
Спонсорские пакеты, 01.09.2006
Выступление Вадима Зиброва (Импорт-офис) во Франкфурте, 03.02.2006
Учасники Конференції УАПКТ 2005, 22.11.2005
Оценка Конференции УАПКТ 2005 учасниками, 21.11.2005

Последние новости
Архив новостей


 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1188
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 474
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5