main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


ХІІІ турнір УАПКТ з більярду: вітаємо королів «зеленого столу»!


11 березня 2010 року

Одним із виставкових неформальних заходів був традиційний канцелярський турнір з більярду, який був проведений в перший день виставки, 3 березня 2010 року. Втомлені від рутинних днів роботи, керівники канцелярських компаній зібрались в більярдному клубі «Маяк», щоб відпочити в чоловічій компанії та позмагатись за тринадцятий Кубок УАПКТ з більярду. В цей раз подія зібрала 11 учасників, які дуже активно змагались за перемогу, та чимало вболівальників. Пари гравців, як завжди, формувались шляхом жеребкування. Розсівались 4 гравця, які займали перші чотири місця в загальному рейтинзі.

Чемпіонат цікавий ринку, про це свідчить поява нових персон на кожному турнірі. Щодо цьогорічного турніру, то на більярді було помічено двох новачків: Андрія Ліплявого з сервісної компанії «Канцелярський Союз» та Дмитра Зливанова з компанії «Формат Плюс», обидва з Сімферополя. Вже не в перший раз ми переконуємося в тому, що рівень підготовки гравців зростає, учасники готуються до турніру, як до олімпійських змагань. З перших хвилин змагань можна було побачити майстерність новачка Андрія Ліплявого. Чотири впевнені перемоги з рахунками 2:0 в кожній грі!!! Переміг майстрів з більярду Дмитра Колеснікова, Геннадія Маіло!!! Неймовірно! А в фіналі він зустрівся зі справжнім «царем» цього виду спорту Сергієм Кругленею. Нелегко дісталась перемога Сергію цього разу, дуже цікавою була фінальна гра, довгою та запеклою була боротьба.

Всіх учасників змагань приємно здивував Олесь Пищак, за рік його майстерність помітно зросла, для багатьох він виявився досить «міцним горішком» і легко здаватися не збирався. Переміг Дмитра Колеснікова,  відомого своєю сильною грою (впевнена, багато хто пам’ятає його блискучі перемоги на минулих турнірах)! Фортуна на цей раз була не на боці Дмитра.  

Отже, переможцями тринадцятого турніру стали: 

1 місцеСергій Кругленя, ТОВ «Горус», м. Київ

2 місце Андрій Ліплявий, ТОВ «Канцелярський Сервіс», м. Сімферополь

3 місце Геннадій Маіло, ПП «Фірма «АІМ», м. Донецьк

Переможців було нагороджено кубками, медалями, дипломами та грошовими преміями.

Олесь Пищак був нагороджений пам’ятною статуеткою «За волю до перемоги».

Сподіваємося, що всі гравці та вболівальники отримали заряд позитивної енергії на цілих півроку - до наступного осіннього чемпіонату!


 

До зустрічі на наступному, чотирнадцятому, турнірі УАПКТ з більярду, який буде проведений під час Конференції УАПКТ-2010 в листопаді!Читайте також:

Загальний рейтинг з більярду після 13 турнірів, 11.03.2010
Сітка ігор play off, 11.03.2010
Сітка ігор відбіркова, 11.03.2010
Фотозвіт з турніру УАПКТ з більярду, 10.03.2010
XIІI ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ СЕРЕД КАНЦЕЛЯРЩИКІВ, 25.02.2010

Последние новости
Архив новостей


 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1191
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 475
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5