main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


Звернення канцелярщиків до КабМіну


11 березня 2005 року


Вих.29 від 24.02.05 Кабінет Міністрів України

м. Київ Прем’єр-міністру
Тимошенко Ю.В.

Шановна Юлія Володимирівна!

Звертається до Вас Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів (надалі - УАПКТ). УАПКТ вже протягом 6 років об’єднує більшість українських фірм імпортерів та виробників канцелярських товарів. Загальний обсяг продаж цих фірм на «нетіньовому» оптовому ринку складає близько 80%. Стаж роботи членів УАПКТ на ринку – від семи до п’ятнадцяти років. Географія фірм - від Донецька на сході до Львова на заході. УАПКТ є одним з організаторів канцелярської виставки «Світ канцелярії» і співзасновником журнала «Канцелярські справи».
Обсяг ринка канцтоварів оцінюється в 150-200 млн. USD. Близько 70% ринка складають товари імпортного виробництва, до 20 тис. найменувань. Порівняно невелика кількість «офіціальних» імпортерів пояснюється тим, що практично на 80% канцтоварів встановлені заборонні мито (у додатку виділені курсивом), що заганяє більшу частину ринка в «тінь». Український споживач не готовий покупати якісні європейські канцтовари з урахуванням 20-25% мито. Крім того, таке мито не є захистом місцевого виробника, бо його практично не існує. Наприклад, незважаючи на існування протягом довгого часу практично заборонної імпортної мети в 25% на кулькові ручки, вітчизняні виробники ручок не тільки не розвинули своє виробництво, а практично згорнули його. На сьогодні в Україні розвивається тільки виробництво паперово-білової продукції, папок і зошитів, та продукціїї з пластику. Канцелярський товар не є стратегічним для України, він також не є наукомістким і перспективним для подальшого формування економіки нашої країни, але потреба в ньому існує постійно. Таким чином, потреби українського ринка канцтоварів практично цілком покриваються за рахунок імпорта дешевих товарів з Китаю.
Враховуючи прагнення України до Євросоюзу, а як мінімум у ВТО, звертаємо увагу на те, що мито на канцтовари в країнах ЄС складає від 0% до 5%, навіть у Казахстані мито на ці товари складає максимум 5%. Завищення ж мито до 25%, а також введення специфічних мито змушує деяких операторів ринку не тільки придумувати схеми відходу від таких поборів, але також йти на «чорний» увіз товару на територію України, що сприяє зросту корупції в митних органах і зменшенню обсягу «білого» ринку канцтоварів. Так, наприклад, при специфічній ставці мито на калькулятори в 9 євро (пільгова – 4,5 євро), роздрібна ціна самого простого калькулятора повинна бути не менше ста гривнів. Таким чином, наявність на ринку більш дешевих калькуляторів говорить про наявність «чорного» ввозу. Це підтверджується також тим, що офіціального імпорту цього товару практично не існує. Велика наявність його на внутрішньому ринку говорить про масштаби корупції в митних органах.
Враховуючи вищесказане, з метою легалізації ринку та знижения рівня корупції, пропонуємо внести в Верховну Раду пропозицію про зниження митних ставок на канцтовари до рівня від 0% до 5%.

Додаток:
Перелік кодів УКТ ВЭД і ставок мито по канцелярським і офисним товарам.
Від імені Загальних зборів члени УАПКТ (від 19.02.2005 р.)

Президент УАПКТ С. ЧесноковЧитайте також:

Державна програма протидії контрабанді „Контрабанда-стоп”, 11.03.2005
Положення про Раду імпортерів при Кабінеті Міністрів України, 11.03.2005
Інформаційно-аналітичні матеріали, щодо проблемних питань у сфері імпортних операцій, 11.03.2005
Вчера состоялось 1-ое заседание Координационного Совета импортёров при Кабинете Министров, 11.03.2005
Ю. Тимошенко даст таможенное добро предпринимателям-импортерам!!!, 28.02.2005

Последние новости
Архив новостей

АРХIВ

 
 

 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1191
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 475
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5